Das Logo der Produktionsfirma Auer Max Filmemacherei.

FAQ

Czy dysponujemy zapasowym sprzętem?

Tak. Zawsze podczas realizacji jesteśmy przygotowani na ewentualną awarię sprzętu. Zapasowa kamera, aparat, lampy błyskowe i akumulatory zapewniają nam spokój podczas pracy, a Państwu gwarancję uchwycenia wszystkich kluczowych momentów.

Czy obawiamy się, że dźwięk na sali będzie przesterowany?

Nie. Zarówno na sali weselnej, jak i w kościele korzystamy z wysokiej klasy zewnętrznych rejestratorów dźwięku. Zapewniają dodatkowe źródło zapisu fonii, które w postprodukcji łączymy z zapisem z mikrofonów na kamerowych unikając tym samym ew. momentów, w których dźwięk mógłby być przesterowany.

Czy ubieramy się odpowiednio na ceremonię zaślubin i uroczystość weselną?

Tak. Nie sposób zobaczyć nas w hawajskich koszulach. Preferujemy kolor czarny, eleganckie obuwie, koszule  i ew. t-shirt jeśli zakładamy kamizelki taktyczne Lowepro lub jeśli w trakcie realizacji korzystamy ze stabilizatora FloatCam Pro.

Czy wraz z zmontowanym filmem przekazujemy surowy materiał ?

Nie. To pytanie często słyszymy podczas rozmów z narzeczonymi. Naszym zadaniem jest dostarczenie końcowego materiału, który będzie jak najbardziej zgodny ze standardami filmowymi. Posiadamy odpowiednią wiedzę, oprogramowanie i sprzęt, żeby to zrobić. Poświęcamy wiele godzin dopracowując filmy dla naszych klientów i uważamy, że tylko my potrafimy zrobić, to najlepiej. A wynika to z tego, że już w trakcie zbierania materiału do filmu musimy myśleć o montażu. Uchwycone kadry korelują z pomysłem na film jaki Państwu proponujemy.

Czy w trakcie wesela wykonujemy tzw. życzenia do kamery?

Tak. Nie mamy tej opcji w ofercie, ale zawsze jesteśmy na taką ewentualność przygotowani. Dużo zależy tutaj od gości. Zazwyczaj jeśli Państwo Młodzi oczekują takiej zawartości w filmie, to angażujemy świadka lub świadkową do zebrania chętnej grupy gości do wystąpienia przed kamerą. Powstały materiał edytujemy jak zapis z backstage’u i montujemy w film.

Czy posiadamy odpowiednie uprawnienia do fotografowania i filmowania w kościołach podczas ceremonii zaślubin?

Tak. Pozwolenie jest wymagane przez kurię, a otrzymuje się je po zakończeniu specjalnego kursu. W trakcie szkolenia księża przekazują wiedzę, jak się powinno zachowywać, jak być ubranym i w jakich obszarach wokół ołtarza możemy się poruszać.

Arrow down

Copyright © 2017-2018